NASZ ZESPÓŁ:

Aleksandra Durajczyk

Specjalista ds. rekrutacji

a.durajczyk@impactjob.eu

Ewelina Karwacka

Asystentka w dziale administracji

e.karwacka@impactjob.eu

Ewa Klimczak

Starszy specjalista ds. rekrutacji

e.klimczak@impactjob.eu

Monika Kowacz

Właściciel

m.kowacz@impactjob.eu

Szymon Machowski

Rekruter

s.machowski@impactjob.eu

Joanna Smęder

Office Manager

j.smeder@impactjob.eu

Dawid Starzec

Asystent w dziale rekrutacji

d.starzec@impactjob.eu

Daniel Ślósarz

Marketing Manager

d.slosarz@impactjob.eu

Maniek

Asystent biura

Marta Flacht

Urlop macierzyński

Iwona Juźwiak

Urlop macierzyński

Klaudia Orgal

Urlop macierzyński