NASZ ZESPÓŁ:

Marta Flacht

Starszy specjalista ds. rekrutacji

m.flacht@impactjob.eu

Iwona Juźwiak

Starszy specjalista ds. rekrutacji i obsługi klienta

i.juzwiak@impactjob.eu

Ewelina Karwacka-Węglarz

Specalista ds. administracji i marketingu

e.karwacka@impactjob.eu

Ewa Klimczak

Starszy specjalista ds. rekrutacji

e.klimczak@impactjob.eu

Monika Kowacz

Właściciel

m.kowacz@impactjob.eu

Szymon Machowski

Lider działu rekrutacji

s.machowski@impactjob.eu

Klaudia Orgal

Starszy specjalista ds. rekrutacji

k.orgal@impactjob.eu

Aleksandra Rosa

Specjalista ds. rekrutacji

a.rosa@impactjob.eu

Joanna Smęder

Office Manager

j.smeder@impactjob.eu

Dawid Starzec

Specjalista ds. rekrutacji

d.starzec@impactjob.eu

Maniek

Asystent biura