Dla kandydata

pośrednictwo pracy w Niemczech i Austrii

Agencja pracy ImpactJob ceni sobie pozytywne relacje ze wszystkimi Kandydatami. Koncentrujemy się na kompleksowym wsparciu i pomocy w znalezieniu pracy za granicą. Współpracujemy z zagranicznymi pracodawcami, którzy zaoferują Ci stałe i legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę wraz z pakietem socjalnym.

Praca za granicą nie zawsze wymaga znajomości języka obcego.

W większości przypadków jest to jednak wymóg konieczny. Pracodawca oczekuje znajomości języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym, dlatego jesteśmy zobowiązani do weryfikacji tej kompetencji u naszych Kandydatów podczas procesu rekrutacyjnego.

Czego oczekujemy?

  • Zaangażowania i chęci do pracy
  • Gotowości do podjęcia pracy
  • Lojalności wobec ImpactJob i przyszłego pracodawcy
  • Umiejętności wymaganych w wybranej przez Ciebie pracy z zakresu produkcji, stolarki, budownictwa, elektryki i wielu innych

Jak zwiększyć szansę na pozytywne rozpatrzenie aplikacji?

Pośrednictwo pracy w Niemczech ImpactJob zajmuje się rekrutacją kandydatów do pracy, których poszukują nasi partnerzy za granicą. Będziemy potrzebować Twojego CV, które stanowi dla nas i dla przyszłego pracodawcy źródło informacji o Twoich kwalifikacjach, wiedzy, doświadczeniu i kompetencjach. Przy tworzeniu CV skoncentruj się przede wszystkim na swoim dotychczasowym stażu pracy – gdzie pracowałeś, jak długo, na jakim stanowisku i w jakich firmach. Swoje szansę zwiększysz, dołączając do CV certyfikaty, które otrzymałeś na szkoleniach (o ile takie posiadasz). Prosimy również o dostarczenie świadectwa ukończenia szkoły i wszelkich innych dokumentów potwierdzających Twoje uprawnienia.