Twoje KORZYŚCI

ImpactJob proponuje Ci pracę stałą za granicą.

Wraz z nią otrzymujesz od nas kompleksowe wsparcie i pomoc, a także cały pakiet korzyści, który pozwoli Ci szybko podjąć zatrudnienie i dobrze odnaleźć się w nowym środowisku w Niemczech lub Austrii.

Współpraca na jasnych zasadach

Przed wyjazdem otrzymujesz od nas szczegółowe informacje dotyczące pracodawcy, miejsca pracy, miejsca zakwaterowania oraz wynagrodzenia.

Zależy nam na Twoim zadowoleniu z naszych usług, dlatego w razie jakichkolwiek problemów lub wątpliwości zawsze służymy pomocą i jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Bezpieczeństwo

Działamy legalnie i współpracujemy ze sprawdzonymi pracodawcami z Niemiec i Austrii, posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia (numer KRAZ 14019).

Umowa o pracę i pakiet specjalny

Zagraniczni pracodawcy, z którymi współpracujemy, to agencje pracy tymczasowej, które zatrudniają pracowników w oparciu o umowę o pracę wraz z całym pakietem socjalnym, czyli ubezpieczeniem, składkami na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne oraz prawem do urlopu. Ponadto w większości przypadków przysługuje Ci dzień próbny. W przypadku niepowodzenia staramy się jak najszybciej znaleźć dla Ciebie nową ofertę.

Dokumenty w języku polskim

Wszystkie dokumenty dotyczące aplikacji możesz nam dostarczyć tylko w języku polskim. My zajmiemy się przygotowaniem Twojego profesjonalnego profilu w języku niemieckim i wyślemy go do pracodawcy zagranicznego.

Zakwaterowanie

Pracodawcy zapewniają zakwaterowanie swoim pracownikom. Wszystkie informacje dotyczące miejsca oraz kosztów otrzymasz jeszcze przed wyjazdem.

Podróż do miejsca pracy i zakwaterowania

Oferujemy pomoc przy znalezieniu połączenia autokarowego, abyś bez problemów mógł dotrzeć do miejsca pracy. Własny samochód jest atutem, ale nie jest warunkiem koniecznym do podjęcia pracy. Jeżeli w jednym miejscu pracę podejmuje więcej pracowników, to tworzymy teamy, w których jedna z osób wyjeżdżających do pracy posiada samochód. Koszty podróży pracownicy pokrywają we własnym zakresie.

Bez dodatkowych opłat

Agencja pracy ImpactJob nie pobiera od Kandydatów żadnych opłat za pośrednictwo.

Kilka możliwości aplikacji

Do pracy możesz aplikować na kilka sposobów – wyślij swoje zgłoszenie, załączając CV, jeżeli interesuje Cię konkretna oferta pracy lub zadzwoń do nas, wyślij maila lub wypełnij formularz zgłoszeniowy, jeżeli żadna z ofert nie spełnia Twoich oczekiwań. Zapraszamy również do naszego biura, z przyjemnością poznamy Cię osobiście.

Opieka i wsparcie ImpactJob

Mamy świadomość, że zarówno poszukiwanie pracy, jak również praca za granicą, nie jest łatwe i nie zawsze jest zgodne z naszymi oczekiwaniami. ImpactJob dokłada wszelkich starań, aby na każdym etapie współpracy kandydaci i pracownicy byli zadowoleni i mieli zapewnione odpowiednie wsparcie. W przypadku odrzucenia Twojej kandydatury przez pracodawcę masz zawsze szansę na podjęcie innej pracy. Będziemy z Tobą w stałym kontakcie i poinformujemy Cię o nowych ofertach w możliwie jak najkrótszym czasie.

Nie jesteś zadowolony z pracy?

Możesz zmienić pracodawcę. Musisz nas jednak o tym poinformować i złożyć wypowiedzenie u obecnego pracodawcy. Konsultanci ImpactJob udzielą Ci wszelkich potrzebnych informacji.

Miejsce zakwaterowania nie spełnia Twoich oczekiwań?

Skontaktuj się z nami w tej sprawie, razem postaramy się rozwiązać Twój problem.

Praca zgodna z Twoimi kwalifikacjami i doświadczeniem

Oferty pracy w Niemczech i Austrii skierowane są zarówno do osób z doświadczeniem, jak również bez wykształcenia w konkretnym zawodzie. Nieustannie prowadzimy nabór na pracowników magazynów, pracowników produkcji czy personel sprzątający. Wymogiem, który musisz jednak spełnić, jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego.