Oferta pracy:

KIEROWCA AUTOBUSU - 14 € BR/H + 40 € DIETY + OPŁACONE ZAKWATEROWANIE

Opublikowano: 2024-02-26 11:19:37

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

NIE CZEKAJ I ZNAJDŹ PRACĘ JUŻ DZIŚ!

Obecnie dla naszego Klienta z różnych lokalizacji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prowadzenie autobusu zgodnie z rozkładem jazdy
  • Dbałość o stan techniczny pojazdu

WYMAGANIA:

  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Udokumentowane min 3-letnie doświadczenie zawodowe jako kierowca kat D (warunek konieczny)
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Długotrwałe zatrudnienie w renomowanej niemieckiej firmie
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (14 euro brutto/ godzina + 40 euro netto diety/każdy przepracowany dzień dzień)
  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę (pok. 1 os.)
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.