Oferta pracy:

OPERATOR MASZYN / MECHANIK PRZEMYSŁOWY - BERLIN

Opublikowano: 2024-03-04 14:25:54

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

NIE CZEKAJ I ZNAJDŹ PRACĘ JUŻ DZIŚ!

Obecnie dla naszego Klienta z Berlin poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad maszynami podczas zleceń produkcyjnych
  • Zaopatrzenie maszyn w materiały eksploatacyjne
  • Kontrola i monitorowanie funkcji maszyny
  • Przeprowadzanie kontroli procesu
  • Samodzielna realizacja partii i zmian w zamówieniach
  • Nieskomplikowane rozwiązywanie problemów na maszynach
  • Udział w drobnych i doraźnych naprawach
  • Kontrola i monitorowanie jakości
  • Ręczne prace związane z przepakowywaniem

WYMAGANIA:

  • DOBRA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Ukończona szkoła np. na stanowisku mechanika przemysłowego lub specjalisty ds. technologii żywności
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży farmaceutycznej
  • Doświadczenie w produkcji przemysłowej
  • Gotowość do pracy zmianowej i w nadgodzinach
  • Prawo jazdy i własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Możliwość długotrwałego lub sezonowego zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (15 euro brutto/godzina + dodatki zmianowe)
  • Zakwaterowanie
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.