Oferta pracy:

ASYSTENT PRODUKCJI W BRANŻY CHEMICZNEJ

Opublikowano: 2024-03-04 14:29:31

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

NIE CZEKAJ I ZNAJDŹ PRACĘ JUŻ DZIŚ!

Obecnie dla naszego Klienta z Berlin poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• Prace konfekcyjne
• Dostarczanie materiałów
• Czyszczenie maszyn i stanowisk pracy
• Utylizacja materiałów
• Wsparcie w zakresie konserwacji
• Utrzymanie porządku i czystości w obszarze produkcyjnym
• Terminowe dostawy materiałów do linii produkcyjnych
• Koordynacja z maszynistą, brygadzistą, magazynem

WYMAGANIA:

  • DOBRA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
  •  Gotowość do pracy zmianowej, w godzinach nocnych i w weekendy
  • Znajomość obsługi komputera (MS Office, SAP)
  • Doświadczenie zawodowe w logistyce lub produkcji

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Możliwość długotrwałego lub sezonowego zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (15 euro brutto/godzina + dodatki zmianowe)
  • Zakwaterowanie
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.