NIE CZEKAJ I ZNAJDŹ PRACĘ JUŻ DZIŚ!

Obecnie dla naszego Klienta z Ravensburg poszukujemy kandydatów na stanowisko:

BETONIARZ

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie mieszanek betonowych i zapraw
  • Układanie zapraw w formach oraz ich zagęszczanie
  • Wykonywanie elementów betonowych do konstrukcji nośnych budowli
  • Przygotowywanie i montaż zbrojeń
  • Montaż szalunków

WYMAGANIA:

  • KOMUNIKATYWNA znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • Minimum 3- letnie doświadczenie zawodowe (warunek konieczny)
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (13,95 euro brutto/godzina + 20 euro netto diety/przepracowany dzień +200 euro netto diety/przepracowany tydzień)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.