Oferta pracy:

KOORDYNATOR PRACOWNIKÓW NA MAGAZYNACH

Opublikowano: 2024-07-03 12:55:03

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

NIE CZEKAJ I ZNAJDŹ PRACĘ JUŻ DZIŚ!

Obecnie dla naszego Klienta z Darmstadt; Frankfurt; Mannheim poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynowanie pracowników magazynu
  • Pomoc w planowaniu, kierowaniu i koordynacja zatrudniania personelu tymczasowego
  • Wdrażanie nowych pracowników
  • Pomoc w tłumaczeniach
  • Prace magazynowe
  • Współpraca z brygadzistami
  • Opieka nad pracownikami tymczasowymi

 WYMAGANIA:

  • DOBRA  znajomość języków niemieckiego i polskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny)
  • Czynne prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
  • Chęć do relokacji do Niemiec
  • Mile widziane doświadczenie jako koordynator
  • Komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy

ZAPEWNIAMY:

  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Zakwaterowanie
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 14-16 € brutto/ godzina + dodatki zmianowe
  • Dodatek paliwowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.